فروشگاه محصولات نانو

photo_2016-07-31_17-49-24T
نانو فیلتر هوای خودرو پردو ریو
2016-11-16
photo_2016-07-31_17-49-24T
نانو فیلتر هوای خودرو پردو تویوتا کمری
2016-11-16
Back to list
photo_2016-07-31_17-49-24T
پردو1
pT
standard-nanofilter-pordo2
standard-isiri-nanopordo1
iran-code-nano-pordo
product3-foreign-automobile-1024x341
3sliderd
پردو
photo_2016-07-31_17-49-24
photo_xfh
product2-foreign-automobile-1024x341

نانو فیلتر هوای خودرو پردو L90

9,000 تومان


مزایای فیلتر نانو:

  •  فیلتر هوا: افزایش عمر مفید فیلتر تا 8000 کیلومتر
  • سوخت: کاهش سوخت بین 10 تا 15 درصد
  • هوای پاک: کاهش آلودگی هوا و کمک به سلامت جامعه
  • صرفه اقتصادی: دارای صرفه اقتصادی بالا
  • موتور خوردو: محافظت از موتور خودروی شما
  • شتاب: افزایش راندمان و شتاب خودرو
توضیحات

نقش مهم نانو فیلتر هوای پُردو

در فیلتر نانو پُردو، یک لایه نانوالیاف بر روی سطح کاغذ وجود دارد که دارای خواص منحصربفرد می باشد ( نسبت سطح وسیع در یک حجم محدود )، که این خاصیت در علم نانو بسیار شناخته شده است و به عبارت دیگر در تكنولوژي نانو اولين اثر کاهش اندازه ذرات، افزايش سطح است. افزايش نسبت سطح به حجم نانوذرات باعث مي شود که اتم هاي واقع در سطح، اثر بسيار بيشتري نسبت به اتم هاي درون حجم ذرات، بر خواص فيزيکي ذرات داشته باشند.

لایه نانو الیاف بر روی کاغذ فیلتر باعث می شود که تمام ذرات ریز موجود در هوا ( در حد نانومتر ) در وردوی فیلتر گرفته شود و عملیات تصفیه هوا به خوبی شکل گیرد. دوده که جزء کوچکترین این ذرات می باشد نیزتوسط این فیلتر به دام می افتد. با توجه به تصفیه کامل هوای وردودی به محفظه احتراق و عملیات فیلتراسیون توسط نانوفیلتر پُردو، علاوه بر محافظت موتور خودرو، احتراق کامل سوخت و سوخت و ساز مناسب به وجود میآید.

فواید مهم نانوفیلتر پُردو

۱-      به دام انداختن ذرات ریز در حد نانومتر

۲-      فضای زیاد برای گرفتن ذرات نسبت به فیلتر معمولی

۳-      اجازه عبور جریان هوای بهتر نسبت به فیلترهای معمولی

۴-      بهبود عملکرد موتور و افزایش قدرت آن

۵-      افزایش شتاب خودرو

۶-      کاهش مصرف سوخت

۷-       کاهش آلودگی هوا

۸-      صرفه اقتصادی:

با توجه به کاهش مصرف بنزین ( در هر باک بنزین حداقل ۳ لیتر کاهش وجود داشته باشد) در یک دوره سرویس خودرو چیزی در حدود ۲۵ الی ۳۰ لیتر صرفه جویی در مصرف بنزین میباشد.

جریان هوای بهتر:

نانوفیلترهوا اجازه عبور جریان هوای بیشتری را نسبت به فیلترهوا معمولی می دهد. الیاف سلولزی در فیلترمعمولی نسبت به نانوالیاف در نانوفیلتر، درشت تر هستند وفضای بزرگتری بین الیافها وجود دارد لذا ذرات و گرد و غبار در عمق مش  گیر کرده و باعث مسدود شدن جریان هوای عبوری می شوند که نتیجه آن در ظرفیت کمتر و محدودیت بشتر می باشد. نانوالیاف درمش نانوفیلتر دارای فضاهای بسیار ریز می باشد که نتیجه آن گیر افتادن گرد و غبار و ذرات در سطح فیلتر می باشد و موجب محدودیت کمتر می شود.

ظرفیت بیشتر:

نانوفیلتر هوا دونیم برابر بیشتر ذرات و گرد وغبار را نگه می دارد. تخلخل بالا در هر مترمربع مش نانوالیاف، اجازه نگهداری ذرات بیشتری را می دهد و افت فشار کمتری در مقایسه با فیلتر معمولی از خود نشان می دهد. لایه نازکتر الیاف، توزیع حفره های یکنواخت، بهبود کیفیت کلی فیلتر و قابلیت به دام انداختن ذرات باقیمانده ار تولید می کند.

عمر طولانی فیلتر:

برعکس فیلترهای ساخته شده از فیبرهای میکرونی (معمولی) که مکانیسم تله افتادن ذرات گرد و غبار عمقی بوده و در ذرات بیشتر در بین الیاف به دام می‌افتند، مکانیسم به دام افتادن ذرات در لایه نانوفیبری سطحی بوده و در نتیجه عمر فیلتر نهائی را تا ۲۰ درصد می‌تواند افزایش دهد.

افت فشار:

افت فشار در فیلتر نهائی به عنوان یک عامل محدود کننده در افزایش کارائی فیلتراسیون به دلیل کم بودن فضای اشغال شده توسط خود نانوفیبر‌ها بسیار ناچیز بوده و بنابراین طول عمر فیلتر بیشتر خواهد بود.

دیدگاه ها (0)

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نانو فیلتر هوای خودرو پردو L90”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *