همکاری باما

همکاری با ما به شیوه های گوناگون انجام می شود از صادرات محصولات به تمامی نقاط دنیا گرفته تا اخذ نمایندگی و عاملیت فروش کلیه محصولات و یا خرید عمده از گروهی خاص و یا تک از محصولات.
شعار این مجموعه علاوه بر اخلاق مداری برای تمام مشتریان جدید و قدیم ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت می باشد:
1 – ضمانت قیمت: پایینترین قیمت ممکن کالای مورد نظر با توجه به حجم خرید است.
2 – ضمانت کیفیت: رضایت کامل مصرف کننده از محصول مورد نظر بطوری که هم مشتری ثابت آن مجموعه شود و هم به صورت ناخود آگاه با توجه به کیفیت عالی محصول برای مجموعه مورد نظر تبلیغ کند.

صادرات:

تا کنون صادرات محصولات نانو از جمله نانو شوینده های مهرتاش به کشورهای ترکیه چین و روسیه انجام شده و هم اکنون صادرات این محصول حتی به کشور آمریکا در حال پیگیری و انجام هست و یا صادرات جورابهای نانو به کشوری همچون ایتالیا که باعث افتخار هر ایرانی می تواند باشد و یا صادرات انواع محصولات به عراق مانند ماسکها دستمالها شوینده ها و یا ...
صادرات معمولا به دلیل حجم بالای سرمایه گذاری همراه با پروسه ای طولانی می باشد که در آن خریدار تا به اعتمادسازی کامل از لحاظ کیفیت کالا،قیمت و یا .... نرسد نسبت به خرید اقدام نمی کند که امری کاملا طبیعی می باشد.

خریدار عمده:

خریدار عمده شخص و یا شرکتی است که در مورد محصولی خاص و یا گروه محصولی خاص و یا برندی خاص قصد خرید دارد، قیمت برای این شخص کاملا فردی است و خیلی بستگی به حجم خرید خریدار دارد. خریدار در این حوزه از شرکت پخش،عمده فروش،بازاریاب،بازاریاب نتورک و یا ... می تواند باشد.

نمایندگی:

نمایندگی فروش محصولات برای اشخاص و یا شرکتهایی است که آنها قصد فروش و پخش محصولات را در حوزه کاری خود (استان،شهرستان و ...) دارند و به امری فراتر از تک فروشی می خواهند بپردازند. لیست قیمت ارایه شده برای افردی که قصد کار کردن در این حوزه را دارند کاملا مشخص است و در این لیست قیمت، سود پخش در نظر گرفته شده است.نمایندگی محصولات می تواند در مورد سبد کالایی خاص از محصولات و یا برندی خاص و یا کل محصولات باشد.نماینده در حوزه کاری خود انحصاری خواهد بود.

شرایط نمایندگی:
  • خرید اولیه: مبلغ 30 میلیون تومان برای خرید اولیه شهرستان و برای استانها با توجه به درخواست مبلغ می بایست مشخص شود.
  • خرید ماهیانه: از زمان دریافت بار به مدت 3 ماه به نماینده برای بازاریابی و ... مهلت داده می شود و پس از این مدت حداقل خرید ماهیانه با توجه به منطقه مورد نظر،جمعیت آن منطقه،شخص مورد نظر و ... تعیین خواهد شد.
  • شرایط پرداخت: مطمینا در ابتدای کار شرایط پرداخت کاملا نقدی است ولی در ادامه کار با توجه به روند بازار در صورت امکان پرداخت شرایطی و وجود تضامین مورد نیاز شرکت، امکان پرداخت شرایطی هم خواهد بود.

عاملیت:

عاملیت فروش محصولات ما برای اشخاصی است که قصد فروش بصورت فروشگاهی محصولات در شهر و یا شهرستان خود در نظر دارند حاشیه سود در نظر گرفته شده برای این اشخاص نسبت به نمایندگی اندکی کمتر بوده ولی نسبت به مغاره دار بسیار بیشتر می باشد.
حداقل میزان خرید اولیه برای کل سبد کالایی در شهر و شهرستان مورد نظر 15 میلیون تومان در حال حاضر می باشد.

شرایط عاملیت:
  • حداقل میزان خرید اولیه برای کل سبد کالایی در شهر و شهرستان مورد نظر 15 میلیون تومان در حال حاضر می باشد.
  • عاملیت حق فروش محصولات غیر محصولات سبد کالایی را ندارد مگر با انجام هماهنگی با شرکت
  • شرایط پرداخت: مطمینا در ابتدای کار شرایط پرداخت کاملا نقدی است ولی در ادامه کار با توجه به روند بازار در صورت امکان پرداخت شرایطی و وجود تضامین مورد نیاز شرکت از سمت عامل، امکان پرداخت شرایطی هم خواهد بود.

فروشگاه:

فروشگاه مغازه داران محترمی هستند که از جای جای ایران با ما تماس می گیرند و هدف ایشان تامین کالایی خاص و یا گروه کالایی خاص می باشد لیست قیمت فروشگاه کاملا مشخص می باشد و معمولا حاشیه سودی 20 تا 35 درصدی از مصرف کننده به طور متغیر را شامل می شود.

پیشنهاد ما:

پیشنهاد ما برای دوستانی که سابقه چندانی در بازار ندارند و یا شغل دومی را می خواهند راه اندازی نمایند و کسب و کار تازه ای را در شهر و یا شهرستان خود شروع کنند اخذ عاملیت فروش محصولات در ابتدای کار می باشد.حجم سرمایه گذاری در این همکاری کمتر بوده و به شخص اجازه می دهد تا پس از آشنایی کامل با محصولات و فروش آن کم کم به پخش محصول بپردازد و خود را از عاملیت فروش محصولات به نمایندگی فروش ارتقا دهد.