درباره ما

همیشه به دنبال راه حلی بودیم که بتونیم هر چه بیشتربرای جامعه فردی مفید و تاثیر گذار باشیم.پس از فارغ تحصیلی از دانشگاه و کار در رشته های مرتبط به این مطلوب حتی نزدیک هم نشدیم این بود که به سمت شغلی متفاوت رفتیم.
درسال 1390 ابتدا با احداث فروشگاهی در مشهد کار خود را برای فروش اختصاصی محصولات نانو و سالم آغاز کردیم و به جرات می توانیم بگوییم که اولین فردی بودیم که ریسک انجام این کار را با توجه به اهدافمان پذیرفتیم. بعد از گذشت 2 سال از احداث فروشگاه و استقبال بینظیر مردم از این محصولات کار را گسترش داده دفتر فروش اختصاصی محصولات را راه اندازی کردیم و موفق به پذیرش نمایندگی و عاملیت فروش محصولات از جای جای ایران گشتیم.
با تنوع بسیار بیشتر محصولات نانو نسبت به گذشته و اضافه شدن محصولات ارگانیک،سالم و طبیعی و هربال به سبد کالایی به جرات می توانیم بگوییم که کاملترین سبد کالایی سالم خانوار را جمع اوری کرده ایم و در حال حاضر ارسال بار به کل نقاط ایران با عناوین نمایندگی و عاملیت و یا ... توسط این شرکت انجام می شود.
بعد از گذشت 7 سال از شروع این کار هم اکنون می توانیم ادعا کنیم که بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه فروش محصولات خاص همچون نانو و ارگانیک هستیم که فروش در این محصولات با توجه جدید بودن کار با آزمون و خطاهای بسیاري، از جمله: فروش به فروشگاه های زنجیره ای،فروش بصورت نمایندگی،فروش نمایشگاهی، فروش مستقیم، فروش خانگی، ویزیت و بازاریابی و .... همراه بوده است که این راه همراه با سختی ها و ناامیدی های فراوانی بوده است و این تجارب همچون گنجی گرانبها است که در اختیار همکاران مان قرار می دهیم تا آنها سرمایه و وقت خود را در راه های نا ممکن صرف نکنند.
مدیران این مجموعه آقایان داوود و کاوه جامی می باشند و در شرکت ما حداقل 4 نفر پرسنل دفتر و انبار بطور مستقیم و خانواده ای عظیم از تولید کنندگان و مشتریان بطور غیر مستقیم مشغول به کار هستند و سعی ما در افزایش روحیه همکاری و تعامل بین همه دوستان می باشد تا این حرکت اجتماعی و فرهنگی را بتوانیم به کمک هم به انجام برسانیم.
شعار این مجموعه علاوه بر اخلاق مداری برای تمام مشتریان جدید و قدیم ضمانت کیفیت و ضمانت قیمت می باشد:
1 – ضمانت قیمت: پایینترین قیمت ممکن کالای مورد نظر با توجه به حجم خرید است
2 – ضمانت کیفیت: رضایت کامل مصرف کننده از محصول مورد نظر بطوری که هم مشتری ثابت آن مجموعه شود و هم به صورت ناخود آگاه با توجه به کیفیت عالی محصول برای مجموعه مور نظر تبلیغ کند.
اهداف ما معرفی کسب و کاری نو است که در آن:
تغییر الگوهای مصرف خانوار و افزایش سطح سلامت جامعه – فرهنگ سازی نو- کمک به حفظ محیط زسیت – حمایت از کالای داخلی و کارگر ایرانی – افزایش سطح آگاهی مصرف کننده نسبت به کالای مصرفی – پیشرفت و توسعه جامعه را شامل می شود.